Поліетиленн
2 мм. - 8 грн./м2
3 мм. - 10 грн./м2
4 мм. - 12 грн./м2
5 мм. - 14 грн./м2
Полістирол
3 мм. - 25 грн./м2
5 мм. - 27 грн./м2

Підкладка з поліетилену
Підкладка з полістиролу

Підкладка під ламінат

Прочитавши інструкцію з укладання ламінату будь-якого виробника, ви обов'язково знайдете рекомендацію використовувати підкладку під ламінат. Більш того, деякі виробники підлогових покриттів не видають гарантії за умови відсутності даного матеріалу. Використовувати підкладку, вам обов'язково будуть рекомендувати укладальники і продавці. У чому ж полягає важливість її використання насправді. Розберемося по порядку.

Причин необхідності використовувати проміжний шар кілька, але одні з них найважливіший, а інші другорядні. Найголовнішою вимогою при укладанні ламінованого підлогового покриття є рівна підлога. Але домогтися ідеально рівної поверхні практично неможливо. Крім того, якщо вирівняти підлогу і залишити її у відкритому стані на кілька місяціа, нерівності з'являться самі собою. Ламінат чутливий до нерівностей від міліметра, тому будь-який незначний камінчик може привести до проблеми. Якщо не купити підкладку під ламінат і стелити його на підлогу з нерівностями, з'являться такі проблеми. Стануть видні щілини на стиках. Ламінована підлога, як конструктор має вкрай точні розміри, і будь-який перепад висоти стане видно на стику у вигляді зламу. Також з'являється так званий «Люфт» при вставанні на деякі області. Згодом «Люфт» перетвориться у скрип. Така підлога не буде довго приносити задоволення господарям, незважаючи на його ціну, гарний дизайн або високі характеристики.

Тут і з'являється необхідність підібрати підкладку під ламінат, яка може справлятися з нерівностями. Вона служить амортизатором між низом підлогового покриття і підлогою. Існує підкладка під ламінат ціна якої варіюється від найнижчих до найвищих. Різна підлога вимагає різної підкладки. У певних випадках досить недорогого (рівну підлогу без підвищеної вологості), а десь пройдеться витратитися більше (нерівна підлога з підвищеною вологістю), щоб забезпечити довговічну службу ламінованого покриття.

Щоб мати більше інформації про підкладки, можна звернутися до наших спеціалістів за телефоном, вказаним в контактах, або прочитати статтю «види підкладок під ламінат» де ми їх порівнюємо і визначаємо найбільш прийнятні варіанти в різних випадках. Ми допомагаємо організувати доставку підкладки різних виробників в найкоротші терміни за мінімальною ціною. Будемо раді відповісти на ваші запитання.

У цій статті ми постаралися відповісти на питання «Для чого, в цілому, потрібна підкладка, і які виникають ризики, коли її немає». Сподіваємося ми допомогли.