Полістирол
3 мм. - 25 грн./м2
5 мм. - 27 грн./м2

Підкладка полістирол

Підкладка під ламінат полістирол є універсальним рішенням в переважній більшості випадків. Вона має безліч переваг, а ціна залишається на рівні менш якісних рулонних матеріалів з поліетилену. Полістирол найчастіше можна купити у вигляді листів. В одній упаковці, як правило, 10 шт. Їх досить щоб покрити в середньому 5 метрів квадратних.

Основним плюсом підкладки з спіненого полістиролу під ламінат можна відзначити термін експлуатації 40-50 років. Тоді як у найближчого конкурента, при схожій ціні, термін становить до 10 років. Ламінат в м. Хмельницький, який ви можете придбати має середній термін служби 15 років. Також завдяки більш високій щільності матеріалу має відмінні звукопоглинаючі властивості. Його легко укладати точно також як і будь-яку іншу підкладку. Досить постелити і з'єднати листи між собою спеціальним скотчем. Підкладка для ламінату полістирол має вологостійкі властивості, які запобігають потраплянню вологи на основу підлоги.

Серед незначних недоліків можна відзначити, що матеріал може з часом спресовуватись. Але слід зазначити, що завдяки високій щільності, для деформації матеріалу потрібно застосувати значно більше ваги в порівнянні з іншими схожими матеріалами. Тому термін служби на 30-40 років більше ніж у інших подібних матеріалів.